Nasz Blog

Najciekawsze informacje z branży

2 dni w miesiącu traci agent ubezpieczeń na rozliczenia. TubaPay z tym kończy!

2 dni w miesiącu – tyle przeciętny agent ubezpieczeniowy traci na rozliczenia. Każda zakupiona polisa oznacza bowiem co najmniej dwie transakcje – między agentem a klientem oraz między agentem a towarzystwem ubezpieczeniowym. Biorąc natomiast pod uwagę liczbę sprzedawanych każdego miesiąca ubezpieczeń oraz czas, jaki należy poświęcić każdej z tych operacji, statystyka okazuje się wręcz porażająca. Czy można to jakoś uprościć? Odpowiedź brzmi: OCZYWIŚCIE!

Aby oszczędzić czas i pieniądze >> Zamów swój terminal już dziś 

TubaPay szturmem zdobywa rynek ubezpieczeń

TubaPay to nowoczesne rozwiązanie dedykowane agentom ubezpieczeniowym. System ten pozwala na przyjęcie płatności kartą za polisę dowolnego ubezpieczyciela. Jednocześnie zapewnia wygodę i sprawność rozliczeń, ponieważ poprzez jeden terminal umożliwia zrealizowanie transakcji zarówno na rzecz danego agenta, jak i powiązanego ubezpieczyciela. TubaPay to prekursor na rynku usług ubezpieczeniowych. Nikt do tej pory nie zaproponował tak skutecznego i wielowymiarowego systemu rozliczeń. Co przy tym istotne, konstrukcja i zasady funkcjonowania TubaPay umożliwiają ograniczenie kosztów związanych z używaniem terminala. Jak to działa?

Oszczędź czas

System TubaPay został skonstruowany z myślą o wygodzie agentów ubezpieczeniowych. Rozliczenia są mniej czasochłonne dzięki intuicyjnemu raportowaniu transakcji i swobodnemu dostępowi do historii dokonywanych operacji. Dzięki przejrzystej i klarownej bazie danych, agenci ubezpieczeniowi mogą szybko i sprawnie rozliczyć się z płatności z klientami oraz ubezpieczycielami. Czas, który do tej pory poświęcali na żmudne formalności, teraz mogą przeznaczyć na poszukiwanie nowych klientów i planowanie rozwoju swojej firmy. Co jeszcze można zyskać dzięki TubaPay?

Oszczędź pieniądze

Statystyki pokazują, że 1/3 z nas korzysta wyłącznie z kart płatniczych, dokonując poszczególnych płatności. To oznacza, że agenci ubezpieczeniowi stawiający wyłącznie na tradycyjne formy rozliczenia transakcji tracą 1/3 potencjalnych klientów. Chcąc otworzyć się na nową grupę nabywców usług ubezpieczeniowych, muszą zatem zainwestować w terminal. Czy to drogie rozwiązanie? Idea TubaPay zakłada, aby jak najbardziej ułatwić życie agentów ubezpieczeniowych i ich klientów.

Właśnie dlatego konstrukcja tego rozwiązania polega na tym, że to ubezpieczyciel korzystający z TubaPay pokrywa koszt płatności kartą za swoje polisy. Sama aplikacja TubaPay oraz dostęp do portalu TubaPay są natomiast darmowe. Dodatkowo agenci ubezpieczeniowi mogą liczyć na dotacje w ramach programu „Polska Bezgotówkowa” oferującego pokrycie kosztów związanych z otrzymaniem terminala do akceptacji kart oraz kosztów obsługi płatności bezgotówkowych przez okres 12 miesięcy.

Ułatw życie sobie i swoim klientom >> Zarejestruj się i zmień swoje płatności z TubaPay

Czy TubaPay się opłaca?

Mechanizm TubaPay pozwala na wejście w nowy wymiar płatności w branży ubezpieczeń. Na wdrożeniu tego systemu zyskają wszystkie strony transakcji, a zatem nie tylko agenci ubezpieczeniowi, ale również towarzystwa ubezpieczeniowe oraz ich klienci. Forma bezgotówkowa to znacznie więcej niż tylko wygoda – to znaczna oszczędność czasu i pieniędzy.